Pasivní domy

Aktuální stav životního prostředí volá po velké změně v chování firem i lidí. Cítíme odpovědnost za naši odvedenou práci a naší strategií je začít se ubírat směrem, který přispěje k trvalé udržitelnému rozvoji společnosti. Jsme na začátku naší cesty, a proto jsme otevření spolupráci, nápadům, projektům, které nám v této cestě pomohou.

Naší dlouhodobou vizí je navrhovat a stavět domy i sportoviště, která jsou dlouhodobě funkční, nezatěžují životní prostředí, vyžadují nízkou energetickou náročnost a jsou přínosné pro společnost. Z toho důvodu jsme zařadili mezi nabízené služby i navrhování a projekční činnost v oblasti pasivních domů. 

Náš tým architektů absolvoval intenzivní vzdělávací kurz "EXPERTNÍ KURZ NAVRHOVÁNÍ PASIVNÍCH A NULOVÝCH DOMŮ" organizovaným Centrem pasivního domu. Jsme připraveni na nové spolupráce v oblasti navrhování pasivního bydlení. 

Zároveň jsme zahájili přípravu vlastního projektu - výstavba pasivního bytového domu v klidné lokalitě nedaleko Brna. 

 

V případě, že byste o udržitelné, odpovědné a nízkonákladové bydlení měli zájem a přejete si být kontaktování ohledně novinek a průběhu přípravy, zaregistrujte svůj e-mail níže. 

 

Jižní morava

 

Stavby na klíč

Stabilní tým

15 let zkušeností

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR