Naše aktuální projekty

Domov s duší

Rekonstrukce historické budovy barokní sýpky v obci Sokolnice u Brna. 

Budova sýpky leží v poklidné části obce, 100 m od areálu zámecké zahrady a na ni navazující obory. Obec Sokolnice leží jen 7 km od městské části Brno - Tuřany. Vzhledem ke své poloze jsou tak Sokolnice velmi žádanou lokalitou.

Barokní klenot z roku 1745 cizelovaný jako diamant do posledního detailu, ožívá v rukou odborníků. V této impozantní budově, stojící v obci Sokolnice v těsné blízkosti Brna, se rodí projekt DOMOV S DUŠÍ – 21 zcela originálních bytů. Podařilo se tu propojit starobylost s moderními technologiemi. Historie v symbióze s novým. Moderní prvky budově vdechnou originalitu a zároveň citlivě doplní kvalitu prověřenou staletími. Zapomeňte na umělý kámen, plastová okna či laminátové podlahy, zapomeňte na napodobeniny čehokoliv. Vsaďte na staletími prověřené materiály.

Vizualizace objektu

Návrh řešení obývacího pokojeV interiérech bytů najdete výjimečné detaily jako jsou trámy či sloupy, původní okna sýpky, které všechny restaurujeme, lemuje vápencové ostění. Nově vznikají velkorysé dřevěné lodžie vyráběné na míru, které do bytů vnesou dostatek světla a umožní vytvořit si domov s venkovní oázou.

Výjimečný je i společný prostor v přízemí, který budete moci využít jako místo pro příjemná setkávání, oslavy, výstavy, přednášky a podobně. Budova disponuje i společnou zahradou. Parkovacímu stání, které je nedílnou součástí každého bytudominuje ušlechtilá žula, královská koruna celého domu – střecha, je pokryta klasickou bobrovkou. Sázíme nejen na kvalitu řemeslného zpracování, detaily, prvotřídní materiály nebo estetiku, ale také na kvalitu života, kterou toto osobité bydlení jako celek nepochybně nabízí. Přírodě na dosah, přesto s městem za zády. Místo, které si volíme pro domov, to by měla být především kvalita, jedinečnost a lokalita.

Věříme, že náš projekt předčí všechna Vaše očekávání.

Výstavba sportovního areálu u ZŠ Řehořova Brno - Černovice

V červenci roku 2018 jsme zahájili rekonstrukci sportovního areálu u Základní školy Řehořova. V rámci projektu provádíme kompletní výměnu běžeckého oválu, kde bude instalován nový polyuretanový povrch. Dále realizujeme výstavbu víceúčelového sportovního hřiště, které bude využitelné pro hry jako je tenis, nohejbal, volejbal či malá kopaná. Kolem areálu budou provedeny kompletní sadové úpravy a vybudovány zpevněné plochy. Akce byla dokončena v posledním říjnovém týdnu. 

 

Byty Rousínov u Brna

V říjnu 2018 jsme dokončili rekonstrukci a půdní nástavbu bytového domu v městečku Rousínov nedaleko Brna. Realizací nástavby vzniklo šest nových, moderních bytů mezonetového typu s dostatkem denního světla. Nabízíme dvě různé dispozice bytů: 2+kk o rozloze 42m2 až 45m2 a 3+kk s rozlohou 62m2. V pokojích jsou plovoucí podlahy, v koupeně a chodbě dlažba. Koupelny jsou již zařízeny a vybaveny. Jednotlivé byty si můžete prohlédnout zde.

Rousínov je malé město, v kterém najdete veškerou občanskou vybavenost i spoustu možností, kam vyrazit do přírody. Z Rousínova jste za chvíli v Brně, Slavkově u Brna či Vyškově, ať už vlastním autem nebo pravidelnými linkami veřejné dopravy (autobusy i vlaky). 

V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat

Mezonet

Koupelna

Balkon

koupelna

 

Projekční činnost - Sportovní areál Nové Dvory

Aktuálně pracujeme na kompletní projektové dokumentaci k výstavbě sportovního areálu v obci Nové Dvory. Níže můžete shlédnout ukázku vizualizace areálu. 

Projekční činnost

Hřiště Nové dvory

Hřiště Nové dvory

Náhled Hřiště Nové Dvory

stavby na klíč

rozpočty a poradenství zdarma

12 let zkušeností

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR