Developerské projekty

Rodinné domy Otnice

Prvním developerským projektem byla výstavba třiceti rodinných domů v obci Otnice. Projekt probíhal v několika fázích, nyní již probíhá poslední fáze výstavby a všechny rodinné domy jsou prodány. 

Rodinné domy Otnice

Barokní sýpka Sokolnice

Aktuálně vidíme větší smysl v hledání stávajících, již zastaralých budov, jejich rekonstrukci a vytváření tak nového, moderního bydlení. Barokní sýpka Sokolnice je přešně takový projekt. Chátrající historické budově barokní sýpky vdechujeme nový život a připravujeme zde prostorné, moderní a kvalitní bydlení v klidné části obce Sokolnice. Obec Sokolnice je žádanou lokalitou k bydlení díky plné občanské vybavenosti a výborné dostupnosti do centra Brna.

Prodej bytů je již zahájen, který bude ten Váš? 

Barokní sýpka Sokolnice

 

Návrh interiéru bytu

Komfortní byty Sokolnice

Dokončili jsme rekonstrukci rodinného domu, kde jsme vytvořili tři prostorné bytové jednotky. Ve spolupráci s realitní kanceláří Absolut Real nabízíme k prodeji dokončené byty, parkovací stání v ceně, IHNED K NASTĚHOVÁNÍ.
V bytovém domě se nachází pouze tři bytové jednotky, čímž je pro jejich majitele zajištěn nadstandardní komfort poklidného bydlení. Přilehlá zahrada vyzývá k příjemnému posezení a načerpání pozitivní energie z okolí.

V přízemí domu se nachází dva byty, větší o velikosti 81 m2, dispozice 3+kk a menší o velikosti 52 m2 s dispozicí 2+kk, oba lze zařídit i k bezbarierovému užívání. 

Celé první patro patří nadstandardní bytové jednotce 4+kk o celkové výměře 138 m2 s terasou, dvěma koupelnami, šatnou, rozlehlou předsíní, zahrádkou v přízemí domu a dvěma parkovacími místy.

Byty Sokolnice

Bytový dům Sokolnice

Aktuálně vidíme větší smysl v hledání stávajících, již zastaralých budov, jejich rekonstrukci a vytváření tak nového, moderního bydlení. Jsme otevřeni spolupráci na různých projektech. Neváhejte nás kontaktovat s Vaším požadavkem či návrhem spolupráce. 

Stavby na klíč

Stabilní tým

15 let zkušeností

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR