Reference

Rodinné domy Otnice Rodinné domy Otnice

Naším významným projektem v oblasti výstavby rodinných domů byla realizace nízkoenergetických domů v obci Otnice. Výstavba probíhala v několika etapách, nyní probíhá dokončení posledních domů a v roce 2019 již budou všechny domy zabydlené. V rámci projektu jsme postavili celkem 30 nových, moderních domů a těší nás pozorovat, jak se celá ulice probouzí k životu.

Atletický stadion                              Slavkov u Brna Atletický stadion Slavkov u Brna

V roce 2017 jsme se věnovali rekonstrukci fotbalového a atletického stadionu ve Slavkově u Brna. Areál byl zcela modernizován, je připraven na konání desetibojů a splňuje parametry mezinárodní atletické federace. Vybudovali jsme zde i tribuny k sezení, nové oplocení a opravili příjezdové cesty. Na jaře roku 2018 byl projekt úspěšně dokončen. Od jarních dní stadion plně využívají zejména slavkovské školy pro výuku tělocviku, členové Atletiky Slavkov a fotbalového klubu SK Slavkov.

Rekonstrukce školy Rekonstrukce školy

Přístavba a nástavba Základní školy Sokolnice byla zahájena v roce 2012 a dokončena byla v roce 2013. V rámci projektu byla nová část propojena se starou části školy, provedena výměna střechy a zhotovena nová fasáda. Rekonstrukce měla pozitivní ohlasy ze strany vedení školy i mezi občany a nás těší, že se můžeme podílet na budování kvalitnějšího prostředí pro vzdělávání našich dětí.

Fotbalové hřiště SK Líšeň Fotbalové hřiště SK Líšeň

Během letních prázdnin 2018 jsme provedli rekonstrukci fotbalového hřiště pro SK Brno - Líšeň. Hřiště bylo opatřeno umělým povrchem nové generace s pružnou podložkou. Hřiště splňuje náročné požadavky pro mistrovská utkání a umožní trénování na kvalitní ploše během celého roku. Těší nás, že jsme připravili prostor pro realizaci tréninků i utkání pro 31 týmů klubu a přejeme klubu SK Líšeň mnoho úspěchů.

Stavebniny Vajbar Stavebniny Vajbar

Zrealizujeme pro vás administrativní budovy, skladové haly, komerční objekty. Ukázkou je výstavba stavebnin Vajbar v obci Hustopeče u Brna. Akce byla slavnostně otevřena v roce 2016 a byl zde zahájen prodej stavebního materiálu.

Fotbalové hřiště Brno - Řečkovice Fotbalové hřiště Brno - Řečkovice

Výstavba fotbalového hřiště s umělou trávou 3. generace v městské části Brno - Řečkovice. Realizace výstavby probíhala od května do srpna roku 2018. Součástí areálu je i běžecká dráha a doskočiště. Hřiště slouží školám, sportovním klubům i široké veřejnosti.

Nástavba tělocvičny ZŠ Kobeřice Nástavba tělocvičny ZŠ Kobeřice

V roce 2015 jsme úspěšně dokončili rekonstrukci a přístavbu tělocvičny při Základní škole Kobeřice. Nová hala tělocvičny navazuje na stávající budovu . Vybudovali jsme kvádrovitý tvar haly se sedlovitou střechou, nosní konstrukci tvoří ocelový skelet s ocelovými vazníky a tužidly. Tělocvična je obložena dřevem a skvěla tak zapadá do tamního prostředí.

Sportovní areál Moravská Třebová Sportovní areál Moravská Třebová

Výstavba fotbalového hřiště s umělou trávou 3. generace, atletický polyuretanový běžecký ovál 400m, víceúčelové hřiště, vybudování tribun, opěrné zídky, zajištění osvětlení areálu, zřízeny chodníky i přístupová cesta. Realizace akce proběhla v prvním pololetí roku 2015.

Rekonstrukce obchodního centra Rekonstrukce obchodního centra

V roce 2015 jsme zrealizovali kompletní rekonstrukci obchodní pasáže v obci Sokolnice a vytvořili tak moderní obchodní centrum, které již slouží k provozu obchodů a služeb pro místní občany.

Sportovní areál Broumov Sportovní areál Broumov

V roce 2015 jsme provedli kompletní výstavbu nového sportovního areálu pro město Broumov a vznikl tak areál Tužme se, který slouží žákům školy i široké veřejnosti.

Revitalizace středu obce Otnice Revitalizace středu obce Otnice

V roce 2014 jsme provedli kompletní revitalizaci náměstí v obci Otnice a vznikl tak nový veřejný prostor s posezením i parkovištěm. Zároveň jsme dokončili zateplení budovy Radnice, čímž bylo docíleno snížení energetické náročnosti budovy.

Víceúčelové hřiště Valtice Víceúčelové hřiště Valtice

Výstavba areálu u Základní školy Valtice. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem doplněné tartanovou atletickou dráhou slouží žákům tamní školy, fotbalistům, tenistům, basketbalistům, volejbalistům, ale i všem ostatním zájemcům. V roce 2018 byla přidána i venkovní posilovna.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR