Reference

Rekonstrukce školy Šaratice Rekonstrukce školy Šaratice

Přístavba a zateplení základní školy v Šaraticích byla dokončena v roce 2020. V nové půdní vestavbě vznikly ve škole další učebny, díky vybudování výtahu se škola stala bezbariérovou. Rekonstrukce měla pozitivní ohlasy ze strany vedení školy i od občanů a nás těší, že se můžeme podílet na budování kvalitnějšího prostředí pro vzdělávání dětí.

Sportovní hala Blučina Sportovní hala Blučina

V roce 2020 jsme dokončili výstavbu multifunkční sportovní haly v obci Blučina. Halu využívají především žáci základní školy, v odpoledních hodinách místní sportovci. Uvnitř jsou vyznačená hřiště na fotbal, házenou, florbal nebo futsal. Na šířku si na dvou kurtech lidé zahrají badminton, nohejbal či volejbal.

Barokní sýpka Sokolnice Barokní sýpka Sokolnice

V roce 2019 jsme dokončili projekt rekonstrukce barokní sýpky v obci Sokolnice. V rámci projektu bylo vytvořeno 21 moderních, prostorných bytů. Interiéry všech bytů zdobí dřevěné barokní trámy a sloupy. V celém domě je zachováno co nejvíce původních materiálů. Okna rámuje kamenné ostění, vchodové dveře z masivního dubu jsou citlivě zrestaurovány. Všechny byty jsou již prodané.

Fotbalové hřiště Pohořelice Fotbalové hřiště Pohořelice

V roce 2020 jsme dokončili výstavbu fotbalového hřiště s umělou trávou třetí generace v obci Pohořelice. Součástí hřiště je i noční LED osvětlení, což společně s umělou trávou umožňuje celoroční využití hřiště.

Rodinné domy Otnice Rodinné domy Otnice

Naším významným projektem v oblasti výstavby rodinných domů byla realizace nízkoenergetických domů v obci Otnice. Výstavba probíhala v několika etapách, nyní jsou již všechny domy zabydlené. V rámci projektu jsme postavili celkem 30 nových, moderních domů a těší nás pozorovat, jak se celá ulice probouzí k životu.

Víceúčelové hřiště Hovorany Víceúčelové hřiště Hovorany

V roce 2019 jsme provedli rekonstrukci sportovního hřiště při Základní škole Hovorany. Polyuretanový povrch hřiště, multifunkční využití včetně atletického oválu.

Stavebniny Vajbar Stavebniny Vajbar

Zrealizujeme pro vás administrativní budovy, skladové haly, komerční objekty. Ukázkou je výstavba stavebnin Vajbar v obci Hustopeče u Brna. Akce byla slavnostně otevřena v roce 2016 a byl zde zahájen prodej stavebního materiálu.

Fotbalové hřiště SK Líšeň Fotbalové hřiště SK Líšeň

Během letních prázdnin 2018 jsme provedli rekonstrukci fotbalového hřiště pro SK Brno - Líšeň. Hřiště bylo opatřeno umělým povrchem nové generace s pružnou podložkou. Hřiště splňuje náročné požadavky pro mistrovská utkání a umožní trénování na kvalitní ploše během celého roku. Těší nás, že jsme připravili prostor pro realizaci tréninků i utkání pro 31 týmů klubu a přejeme klubu SK Líšeň mnoho úspěchů.

Nástavba tělocvičny ZŠ Kobeřice Nástavba tělocvičny ZŠ Kobeřice

V roce 2015 jsme úspěšně dokončili rekonstrukci a přístavbu tělocvičny při Základní škole Kobeřice. Nová hala tělocvičny navazuje na stávající budovu . Vybudovali jsme kvádrovitý tvar haly se sedlovitou střechou, nosní konstrukci tvoří ocelový skelet s ocelovými vazníky a tužidly. Tělocvična je obložena dřevem a skvěla tak zapadá do tamního prostředí.

Víceúčelové hřiště Valtice Víceúčelové hřiště Valtice

Výstavba areálu u Základní školy Valtice. Víceúčelové hřiště s umělým povrchem doplněné tartanovou atletickou dráhou slouží žákům tamní školy, fotbalistům, tenistům, basketbalistům, volejbalistům, ale i všem ostatním zájemcům. V roce 2018 byla přidána i venkovní posilovna.

Revitalizace středu obce Otnice Revitalizace středu obce Otnice

V roce 2014 jsme provedli kompletní revitalizaci náměstí v obci Otnice a vznikl tak nový veřejný prostor s posezením i parkovištěm. Zároveň jsme dokončili zateplení budovy Radnice, čímž bylo docíleno snížení energetické náročnosti budovy.

Sportovní areál Broumov Sportovní areál Broumov

V roce 2015 jsme provedli kompletní výstavbu nového sportovního areálu pro město Broumov a vznikl tak areál Tužme se, který slouží žákům školy i široké veřejnosti.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR