Domov s duší

Rekonstrukce historické budovy barokní sýpky v obci Sokolnice u Brna. 

Budova sýpky leží v poklidné části obce, 100 m od areálu zámecké zahrady a na ni navazující obory. Obec Sokolnice leží jen 7 km od městské části Brno - Tuřany. Vzhledem ke své poloze jsou tak Sokolnice velmi žádanou lokalitou.

Barokní klenot z roku 1745 cizelovaný jako diamant do posledního detailu, ožívá v rukou odborníků. V této impozantní budově, stojící v obci Sokolnice v těsné blízkosti Brna, se rodí projekt DOMOV S DUŠÍ – 21 zcela originálních bytů. Podařilo se tu propojit starobylost s moderními technologiemi. Historie v symbióze s novým. Moderní prvky budově vdechnou originalitu a zároveň citlivě doplní kvalitu prověřenou staletími. Zapomeňte na umělý kámen, plastová okna či laminátové podlahy, zapomeňte na napodobeniny čehokoliv. Vsaďte na staletími prověřené materiály.

Vizualizace objektu

Návrh řešení obývacího pokojeV interiérech bytů najdete výjimečné detaily jako jsou trámy či sloupy, původní okna sýpky, které všechny restaurujeme, lemuje vápencové ostění. Nově vznikají velkorysé dřevěné lodžie vyráběné na míru, které do bytů vnesou dostatek světla a umožní vytvořit si domov s venkovní oázou.

Výjimečný je i společný prostor v přízemí, který budete moci využít jako místo pro příjemná setkávání, oslavy, výstavy, přednášky a podobně. Budova disponuje i společnou zahradou. Parkovacímu stání, které je nedílnou součástí každého bytudominuje ušlechtilá žula, královská koruna celého domu – střecha, je pokryta klasickou bobrovkou. Sázíme nejen na kvalitu řemeslného zpracování, detaily, prvotřídní materiály nebo estetiku, ale také na kvalitu života, kterou toto osobité bydlení jako celek nepochybně nabízí. Přírodě na dosah, přesto s městem za zády. Místo, které si volíme pro domov, to by měla být především kvalita, jedinečnost a lokalita.

Věříme, že náš projekt předčí všechna Vaše očekávání.

Stavby na klíč

Stabilní tým

15 let zkušeností

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR