Projekční činnost

Ve spolupráci s projekční kanceláří JANSPORT PROJEKT,s.r.o. nabízíme klientům kompletní zpracování projektové dokumentace staveb v rozsahu od počáteční studie až po vyhotovení zadávací dokumentace., na základě přání a požadavků investora vypracujeme veškeré potřebné dokumenty v souladu s vyhláškou č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb.

Zpracování projektové dokumentace nabízíme pro všechny typy sportovních hřišť, občanských i průmyslových staveb včetně inženýrské činnosti. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, jak ve fázi studie, projektu, tak i při samotné realizaci. 

Náš tým odborníků je zárukou vysoké kvality odvedených služeb, níže se můžete podívat na aktuálně zpracovávané projekty. 

V rámci projektové přípravy nabízíme zhotovení:

 • studie proveditelnosti 
 • studie stavby
 • rozpočet a výkazy výměr
 • projektové dokumentace pro územní souhlas
 • projektové dokumentace pro ohlášení staveb
 • projektové dokumentace pro provedení stavby
 • zadávací dokumentace pro výběrové řízení

Aktuálně rozšiřujeme naše služby o projektování a navrhování PASIVNÍCH DOMŮ 

Rádi bychom naší činností přispěli  k trvale udržitelnému rozvoji a vytvářeli pro vás bydlení, v kterém budete žít zdravý a spokojený život. 

Mezi výhody pasivních domů patří:

 • vysoké úspory energie, možnost dosáhnout energetické soběstačnosti (například kombinací se solárními panely)
 • nízké náklady na bydlení
 • vysoký kvalitní standard vnitřního prostředí: čerstvý vzduch (dochází k odstranění pylů a alergenů), příjemná teplota (netřeba klimatizace v letních měsících)
 • bezhlučnost a vzduchotěsnost

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte. 

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme odborné poradenství. 

 

Školní hřiště Němčany

Zpracování projektové dokumentace pro společné územní a stavební řízení. Dále vyřízení inženýrské činnosti včetně povolení stavby. 

Cílem projektu byla regenerace školního hřiště v obci Němčany. Toho se dosáhlo výměnou umělého trávníku včetně podkladních vrstev a drenáží, bylo vybudováno nové oplocení hřiště. Dále se v rámci projektu zbudovala školní běžecka dráha z polyuretanu a nové dláždění mezi hřištěm a dráhou.

Němčany

Sportovní areál Popice

Víceúčelové hřiště s umělým trávníkem rozměru 20x40 m s umělým osvětlením, 45 m dlouhá atletická dráha. Navrženo dětské hřiště s posilovacími prvky. Součástí je také prostor s ohništěm pro různé školní a společenské akce. U ohniště budova zázemí s pergolou. Nutností bylo také navrhnout dvě opěrné stěny: jedna nad hřištěm u ohniště a druhá pod hřištěm u parkovacích stání.

Popice 

Stavby na klíč

Stabilní tým

15 let zkušeností

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

...nebo nás přijďte navštívit

Mapa realizovaných staveb v ČR